Rekomendacje

Opinie naszych zadowolonych Klientów.

< Opinie naszych Klientów >

W 2017 roku, ze względu na nieodpowiadającą naszym potrzebom jakość usług IT świadczonych przez firmę, z którą ówcześnie współpracowaliśmy, postanowiliśmy dokonać zmian. 

W wyniku analiz ofert została wybrana firma SoftForYou i obecnie po ponad dwóch latach współpracy utwierdzamy się w przekonaniu, że dokonaliśmy Wówczas słusznego wyboru.

System PSDT jest funkcjonalnym narzędziem w działalności naszej firmy, a jego sprawność ma zasadnicze znaczenie dla efektywności prowadzonego przez nas biznesu. Zaangażowanie pracowników SoftForYou W rozwiązywaniu pojawiających się problemów oraz wysokie standardy w codziennej współpracy powodują, iż mamy przeświadczenie o minimalizacji zagrożeń i ryzyka płynących z korzystania w naszej pracy z zaawansowanych technologii IT. Fachowość kadry, jej stosunek do bezpieczeństwa oraz doradztwo W poszukiwaniu optymalnych dla naszej firmy rozwiązań zasługują na najwyższą ocenę.

Wysoka jakość obsługi oraz zrozumienie współczesnych zasad kierujących biznesem sprawiają, iż nasza współpraca rozwija się pomyślnie.

Polecamy SoftForYou jako godnego partnera biznesowego.

Z firmą Soft For You współpracujemy od 2016 roku. 

Dostarcza Nom profesjonalne rozwiązania informatyczne niezbędne w codziennej pracy analityczno-zarządczej. Dzięki aplikacji PSDT mamy stały dostęp do bieżących danych aptek.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Aplikacja PSDT zapewnia sprawność i szybkość działania na co dzień. Gwarantuje wysoką jakość proponowanych rozwiązań. Ponadto Naszą współpracę cechuje pełne zrozumienie potrzeb kliento oraz elastyczność w działaniu.

Polecamy firmę Soft For You jako profesjonalnego partnera z ogromnym doświadczeniem oraz ciekawymi pomysłami.

Z firmą SoftForYou współpracujemy już od około dwóch lat. Program jaki oferuje znacznie ułatwia codzienną pracę i na chwilę obecną już nie potrafilibyśmy bez niego żyć. 

SoftForYou jako organizacja charakteryzuje się elastycznym podejściem do klienta oraz wysokim profesjonalizmem. Firma cały czas się rozwija i dostosowuje do potrzeb swoich odbiorców, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Jej przedstawiciele chętnie rozwiązuje każdy problem Jaki stanie klientowi na drodze (w związku z pracą na programie). Jako znakomicie doświadczeni ludzie  ludzie służą także innymi cennymi radami. Jako mała Firma bardzo cenimy sobie takie indywidualne, bezpośrednie i partnerskie podejście. Związku z tym, że nasza dotychczasowa współpraca przebiegła bez zarzutu w pełnym przekonaniem rekomendujemy SoftForYou jaką firmę godną zaufania.

Apteka prywatna

Informujemy, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa Firmą. 

Oprogramowanie SoftForYou spełnia nasze oczekiwania. Dzięki niemu mamy dostęp do szeregu danych niezbędnych w kształtowaniu polityki naszej firmy. Oprogramowanie SoftForYou jest nieocenione w funkcjonowaniu naszej sieci. Pozwala nam na kompleksową ocenę bieżących działań sieci. W dużej mierze przyczynia się do rozwoju sieci aptek „Starowiejska”.

Ponadto jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z naszym opiekunem. Pan Sebastian zawsze jest pomocny. Służy radą i doświadczeniem. Posiadaną wiedzę dot. obsługi Państwa oprogramowania umie przekazać w sposób jasny i zrozumiały. Zgłaszane problemy rozwiązuje merytorycznie i skutecznie. Zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Dzięki współpracy z Panem Sebastianem program działa sprawnie, a napotykane trudności w jego obsłudze są na bieżąco pokonywane.

Firma Soft For You jest naszym strategicznym partnerem w zakresie obsługi danych i rozliczeń aptek uczestniczących w sieci partnerskiej. 

Na szczególne uznanie zasługuje aplikacja dostarczona przez Soft For You, która wykorzystujemy do rozliczeń i usprawniania procesu obsługi aptek. System działa sprawnie i jest nieustannie rozszerzany o nowe funkcjonalności.

Pragniemy również podkreślić wysoką jakość standardu obsługi klienta, szybkość reakcji na nasze potrzeby, zgłoszenia i reklamacje. To standard, który wyróżnia Soft For You spośród innych uczestników rynku. Dzięki temu łatwiej jest sprostać wyzwaniom rynkowym.

Z przyjemnością możemy rekomendować rozwiązania dostarczane przez Soft For You dla rynku farmaceutycznego. 

Współpraca z Soft For You  zapewnia naszej firmie szeroki dostęp do danych wszystkich sieci w jednej, wygodnej aplikacji.

Dzięki nim mamy możliwość dogłębnej analizy prowadzonego biznesu. To fachowy doradca oraz profesjonalista wśród świadczonych usług. Potrafi sprostać dużo wymaganiom. Zawsze rzetelnie podchodzić do zleconych projektów. Wysoka jakość rozwiązań informatycznych chyba wygramy to świetnie to cechy, które czynią Soft For You firmą godną polecenia.